Apie mus
UAB „Modematic“ buvo įkurta 1996m. vasario mėnesį Kaune, o 1997m. gegužės mėnesį pradėjo veikti gamybos cechas. Pradžioje tai buvo bendra įmonė tarp Lietuvos spausdintinių plokščių gamyklos „Modema“ ir Danijos įrengimų gamintojo „Raelematic“, taip pat dalyvaujant Įmonei „Losekraut ApS“, kuri pateikė plokščių gamybos technologiją, ir Danijos fondui „IO Fund“. Tokiu būdu gimė pavadinimas „Modematic“. Šiuo metu kompanija yra 100% privataus kapitalo. Su mūsų Danijos partnerių pagalba buvo iš pagrindų rekonstruota gamybinė bazė ir įdiegta moderni spausdintinio montažo plokščių gamybos technologija. Mes pastoviai dirbame tobulindami gamybos technologiją, įdiegdami naujus procesus ir atnaujindami gamybos įrengimus.

Šiuo metu mes gaminame vienpuses ir dvipuses su metalizuotomis kiaurymėmis (PTH) ir SMT tipų plokštes, su apsaugine kauke arba be jos, su komponentų užrašais, nuplėšiama kauke, kontaktų auksavimu. Visas pagamintas plokštes elektriškai testuojame. Visos pagrindinės gamyboje naudojamos žaliavos ir medžiagos yra įvežamos iš Vakarų Europos šalių. Visa mūsų gaminama produkcija atitinka Europos Sąjungos RoHS direktyvos dėl kenksmingų medžiagų apribojimo reikalavimams. Mes teikiame spausdintinių plokščių projektavimo ir fotošablonų gamybos paslaugą (pagal kliento pageidavimą).

Geografinė mūsų padėtis Lietuvos centre leidžia greitai pristatyti produkciją klientams visoje respublikoje, taip pat užsakovams Rusijoje, Centrinėje ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.

Mūsų tikslas – Teikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams. Mes gaminame aukščiausios kokybės spausdintines plokštes, pristatome trumpiausiu terminu. Ir konkurencinga kaina.
Standartinis plokščių gamybos terminas – 5 darbo dienos.
Skubius užsakymus (prototipai ir mažos serijos) atliekame per 2 darbo dienas.
© 2005 MODEMATIC. Visos teisės saugomos.